V rámci programu akce nezapomínáme ani na nejmenší návštěvníky. ¨Děti i jejich rodiče zveme na pohádku Pohádky z kufru, kterou uvidí v Divadle U Kapličky. A pro starší děti je pak připraveno putování po městě s panem Švadlenou, během kterého se děti dozví hravou formou nové informace o městě.

Vstup pouze s platnou vstupenkou. Bezplatné vstupenky lze rezervovat na www.cbsystem.cz. Vyzvednout je lze pouze v Turistickém informačním centru na nám. Přemysla Otakara II. č. 2, České Budějovice.

1. Putování historií pro rodiny s dětmi „Architektura Českých Budějovic od 60. let 20. století po současnost“ – Mgr. Ladislav Švadlena 

Délka 60 minut. Kapacita 35 osob. Začátky v 9:00 a 12:00 hod. Sraz na radničním nádvoří. Tužky a papír s sebou!!! 

S panem Švadlenou budete putovat centrem města i jeho nejbližším okolím a poznávat vybrané ukázky moderní architektury. Dozvíte se mnohé o zajímavých stavbách Českých Budějovic, vzniklých od. 60. let 20. století po současnost, které ovlivnily a stále ovlivňují život obyvatel města. Během prohlídky na vás čeká také plnění zajímavých úkolů. Nezapomeňte, tužku a papír s sebou!!! 

2. Divadelní představení „Pohádky z kufru“ – Divadlo U Kapličky 

Délka 60 minut. Kapacita 100 osob. Začátek v 15:00 hod. Divadlo U Kapličky, Husova tř. 622/45. 

Tušíte, jaká překvapení se ukrývají v čarovném kufru, a která pohádka je vlastně ta nejlepší? Když nám děti pomohou hrát pohádky, tak se mohou těšit na povídání o tom, jak se tahá veliká řepa, co musela udělat slepička, aby zachránila svého kohoutka, jak dopadnul zatoulaný koblížek nebo jak kůzlátka vyzrála nad vlkem – to vše a mnoho dalšího se dozvíte v pohádkách nejen pro nejmenší, které si pro vás připravila Marešova divadelní společnost.

Wordpress Gallery Plugin Free