MAREDIV, s. r. o.

Sídlo: Plzeňská 2 a., 370 04 České Budějovice

IČ: 065 99 354

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 26928

Tel: 777 113 433

Email: kancelar@marediv.cz

Web: www.marediv.cz

Otevírací doba:

Kancelář: po – pá 8:30 – 11:30 hod.

Půjčovna: po, stř, pá 14 – 16:30 hod.

Pokud byste si chtěli půjčit kostým v jinou dobu nebo potřebovali poradit, kontaktujte nás také na 777 113 433 nebo emailem kancelar@marediv.cz

Marediv – GDPR směrnice

Marešova divadelní společnost MAREDIV, s. r. o. vznikla na sklonku roku 2017, a přesto má za sebou již osmnáctiletou historii naplněnou množstvím nočních prohlídek na hradech a zámcích i desítky odehraných divadelních představení. Ptáte se, jak je to možné? Vysvětlení jest prosté. MAREDIV, s. r. o. totiž převzala pod svá ochranná křídla část aktivit, které až doposud pořádala Agentura Kultur-Kontakt pana Miroslava Mareše. Častokráte se nás diváci ptali, kdože to dnes večer hraje? Jak se jmenuje to divadlo, na které jdeme? Název Agentura Kultur-Kontakt, jinak v kulturním světě pojem dobře známý, je tentokráte neuspokojil. Stále se pídili po nějakém divadle či otázce co to je za herce co dnes hrají. A tak poučeni tím, že vše důležité se vždy zrodilo jen v hospodě, jsme s herci dali hlavy dohromady a vymysleli pro naše sdružení nezávislých herců z mnoha jihočeských divadelních souborů nové jméno – Marešova divadelní společnost – zkráceně MAREDIV, s. r. o.

A tak po 18 letech zkušeností začínáme, opět od začátku psát novou divadelní historii. Jaká bude, záleží i na vás, na divácích.

Tak nám držte palce, zlomme vaz přátelé!

Miroslav Mareš – principál Marešovy divadelní společnosti MAREDIV s. r. o.