Muž a žena je odvěké, věčné a nevyčerpatelné téma na inspiraci. Divadelní komedie Návštěva mladé dámy, recitál o lásce, nabízí úsměvné pohledy do tohoto věčně napínavého soužití.

Námět a scénář: Zdeněk Podskalský

Režie: Věra Hlaváčková

Scéna a kostýmy: Miloslav Kocmich

Foto: Petr Zikmund, Blanka Marešová

Muž a žena je odvěké, věčné a nevyčerpatelné téma na inspiraci. Divadelní komedie Návštěva mladé dámy, recitál o lásce, nabízí úsměvné pohledy do tohoto věčně napínavého soužití. Obrazy z partnerského soužití naplněné brilantním konverzačním dialogem mezi mužem a ženou rozehrávají témata jako je svádění, žárlivost, láska a svatba. Během jednoho představení odehrajeme několik příběhů, v nichž uvidíte například čekajícího bonvivána a jeho čipernou protihráčku. Také dojde k měření sil mezi mužem a ženou při náhodném setkání ve vypůjčeném bytě. Jeden z příběhů se zase ponese v intelektuálním tónu a také se dozvíte, zda je pravda, že teprve ve stáří člověk zmoudří.

Přijďte se podívat i v roce 2018 na některý z vybraných hradů, zámků či klášterů. Pobavte se u několika humorných scének ze života a třeba v některé z nich najdete sami sebe.

Termíny a místa:

28.07.18 so Zlatá Koruna – klášter 20:30
03.08.18 ČB – radniční nádvoří 20:00
17.08.18 hrad Rožmberk 20:00
25.08.18 so Egon Schiele Art centrum Český Krumlov 20:00
31.08.18 ČB – radniční nádvoří 20:00

Předprodej vstupenek: www.cbsystem.cz

Email: kancelar@marediv.cz

Technické podmínky pro realizaci představení